FILOZOFIA  

WICKED ONE to francuska marka odzieżowa przywracająca znaczenie stylu "streetwear". Stworzona w 2007 roku czerpiąca inspirację z wielu miejsc, środowisk i kultur między innymi: motywów graffiti, East L.A., sztuki tatuażu, kultury Chicano, hip hopu oraz dyscyplin sportowych w tym MMA i Muay Thai.

Sukces pierwszej limitowanej kolekcji sprawił, że WICKED ONE stało się najbardziej poszukiwaną francuską marką gloryfikującą lata świetności „streetwear” z czasów lat 90-tych i początku XXI wieku. W projektach można ujrzeć motywy i inspiracje z wielu zakątków globu między innymi USA, Brazylii, Meksyku (innych krajów latynoamerykańskich) jak również Japonii i państw azjatyckich czy też Afryki.

Twórcy WICKED ONE od początku położyli nacisk na klasyczne i idealnie dopasowane kroje, które zawsze wytrzymają próbę czasu i znajdą odbiorców w każdym kraju bez względu na trendy panujące na rynku.

WICKED ONE zdobywa coraz większą grupę fanów spoza Francji. Odzież jest już dostępna w Szwajcarii, Hiszpanii, Belgii, Danii, Czechach oraz Polsce. A to dopiero początek !